2015/2015 EMV sari bagidele sai väärika avapaugu 8. detsember 2015

Bruno Vaher / Kirjuta esimene kommentaar

14.novembril toimus Väike-Maarja Mudelihallis Eesti meistrivõistluste 1.etapp Indoor Offroad mudelitele kolmes mudeliklassis. Kohal oli 33 võistlejat 44 mudeliga.

Eelkõige noortele ja harrastajatele mõeldud Shortcorse mudeliteklassis 1/10 mõõtkavas oli kohal seekord neli osavõtjat ja kindla võidu võttis Tõnis Kruusmaa (Võsu). Teisele kohale käis juba tihe rebimine Martin Ritsoni (Vinni) ja Karl Alavee (Rakvere) vahel, seekord oli kiirem Martin, kes oli kolmest finaalist kahes parem Karlist. Neljanda koha sai Timo Aare (Vinni).

Järgmisena sõideti kuue võistlejaga 1/10 4wd mudeliklassis, mis on kõige kiirem ja tehnilisem mudeliklass. Esimese kahe kohapeale käis tihe heitlus Karl Kasekampi (Väike-Maarja) ja Hendrik Lainemäe (Adavere) vahel. Kolmest finaalis kahes suutis võidu võtta Karl ja saavutas sellega ka esimese koha. Kindlalt kolmandale kohale sõitis ennast Janek Pähn (Paide). Neljandal ja viiendal kohal platseerusid isa ja poeg, Kuldar ja Robin Ilus Viljandist. Ning kuuenda koha sai Hendrik Lainemäe.

Kõige osavõtjate rohkem võistlusklass oli 1/10 mõõtkavas 2wd bagid. Kohal oli 17 võistlejat üle Eesti. Väge pingelises ja dramaatilises heitluses võttis esikoha Jörg Miikael Tiit (Tallinn). Karl Kasekampil küll teine finaal ebaõnnestus, kuid kokkuvõttes sõitis ta teisele kohale. Hans Hannus (Tallinn) on teinud aasta jooksul väga võimsa arengu ning tublid sõidud teises ja kolmandas finaalis tõid kolmanda koha.

Lisaklassidena sõideti kuni 1/8 mõõtkavas vabamudelitega, ning esikolmikus olid seal Hendrik Lainemäe, Rihard Lainemäe ja Janek Pähn. Ja teises lisaklassis sõideti 1/10 bagidega, kuid piiratud lõppkiirusega, milleks oli 25km/h. Esikolmiku moodustasid Hendrik Lainemäe, Rando Mere ja Timo Aare.

Auhinnafondi andsid oma panuse hobikaupade müüjad HOBIMAAILM ja MCD-RC

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: