Väike-Maarja automudelihalli rajamine tunnistati maakonna aasta sporditeoks 18. veebruar 2014

Bruno Vaher / Kirjuta esimene kommentaar


Kolmapäeval, 12. veebruaril tunnustas maavanem Einar Vallbaum koos Lääne-Virumaa Spordiliidu ja Lääne-Viru Omavalitsuste Liiduga Rakveres restoranis Villa Theresa 2013. aasta silmapaistvaid sportlasi. 

Lääne-Viru maavalitsuse spordinõukogu valis 2013. a maakonna sporditeoks automudelispordi arendamise Väike-Maarjas Bruno Vaheri eestvedamisel. 


Bruno Vaher (paremal) tunnustusvastuvõtul. Foto: Heili Nõgene
Lisaks tavapäraselt jagatavatele tiitlitele aasta sportlikule perekonnale ja vabatahtlikule spordiaktivistile valiti esmakordselt maakonna aasta sporditegu, et märkida ära uut algatust maakonna spordivaldkonnas. Spordinõukogu esimees Marge Lepik rääkis, et maakond paistab silma oma jooksude, rallide, mängude ja sumoga, kuid samas on vähe uusi tehnikaga seonduvaid alasid. Lähtudes valdkonna uudsusest ja nii täiskasvanutes kui noortes tehnikahuvi äratamise vajadusest, valiti aasta sporditeoks automudelispordi arendamine Väike-Maarjas Bruno Vaheri eestvedamisel. 

2013. aasta veebruaris avatud Väike-Maarja mudelihall on oma Eesti ainukese sisehalli offroad´iga ja talvesarjaga kogunud juba tuntust üle Eesti. 

Info:
Heili Nõgene
Lääne-Viru Maavalitsus

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: