VMRC Raceway 5.etapp 8. märts 2017

Bruno Vaher / Kirjuta esimene kommentaar

18. veebruaril toimus Väike-Maarja Mudelihallis raadioteeljuhitavate bagimudelite Eesti Meistrivõistluste 5.etapp. Kohal oli kogu Eesti paremik, kes kihutasid võidu neljas mudeliklassis.

Kõige populaarsemas 2wd klassis oli osalejaid kokku 22, üks nendest oli meie lõunanaaber Lätist. Esikolmikusse mahtusid väga tasavägises heitluses Hendrik Lainemäe (Adavere), Hans Hannus (Tallinn) ja Rainer Ressar (Tallinn). Väike-Maarja sõitjatest oli parim Karl Kasekamp, kes saavutas neljanda koha, Vahur Kivaste oli seitsmes ja Marcus-Mattias Vaher oli 19. Külalisvõistleja Ugis Zikmanis oli üheksas.

4wd klassis oli seekord kohal neli osalejat. Parima tulemuse võttis siin kindlalt Hendrik Lainemäe (Adavere). Tema noorem vend Rihard saavutas väikese eduga Bruno Vaheri (Väike-Maarja) ees tubli teise koha.

Open klassis oli stardsirivis kokku viis sõitjat. Kindla võidu võttis Tõnis Kruusmaa (Võsu) oma nelikveolise bagiga. Vahur Kivaste (Väike-Maarja) sõitis tagaveolise kastikaga välja tugeva teise koha. Peep Taaler (Tallinn) oli nelikveolise kastikaga kolmas.

Latrax Stock klassis, kus sõidavad valdavalt alla 12a lapsed sai seekord kindla võidu Martin Ritson (Vinni), teise koha saavutas tubli tüdruk Roberta Jürna (Vinni) ja kolmas koht tuli seekord Marten Pitsnerile (Vinni).

Kohtumiseni 18.märtsil , mil aset leiab selle hooaja eelviimane etapp. Kõik tulemused ja muu võistlusinfo leiab vmrc.ee kodulehelt


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: