VMRC Raceway Indoor Offroad 2.etapp 21. november 2016

Bruno Vaher / Kirjuta esimene kommentaar

12.novembril toimus Väike-Maarja Mudelihallis mudelautode talvesarja 2.etapp. Kui esimesel etapil oli 41 osalejat, siis teisel etapil oli osalejaid juba 47. Lisaks Eesti mudelistidele pakkus meile konkurentsi Läti esindus kahe sõitjaga.

Võistluste otsepilti rajal toimuvast ja tulemusi on nüüdsest võimalik jälgida klikates www.vmrc.liverc.com


Kõige populaarsem võistlusklass on jätkuvalt 2wd bagi. Osalejaid oli siin 29, mis on ka kõigi aegade rekord. Võidu selles klassis võttis Jörg-Miikael Tiit (Tallinn). Karl Kasekamp (Väike-Maarja) oli teine ja kolmanda koha sai Robin Ilus (Viljandi). Väike-Maarja sõitjatest saavutas üheksanda koha Vahur Kivaste ja Marcus-Mattias Vaher, kellel oli see teine nii suur võistlus, sõitis 28. kohale.


Klassis 4wd bagi oli kohal seitse osalejat, kellest kaks olid meie lõunanaabrid. Ka selles klassis võttis kindla võidu Jörg-Miikael Tiit. Suure üllatusena tuli Rihard Lainemäe (Adavere) teine koht oma vanema venna Hendrik Lainemäe ees. Lätlased olid võõral rajal vastavalt kuuendal ja seitsmendal kohal.

Open klassis oli stardis seitse mudelit. Väga tihedas heitluses tuli seekord esikohale Vahur Kivaste (Väike-Maarja) . Tubli teise koha võttis Janek Pähn (Paide). Olgu öeldud, et eelmisel etapil oli paremusjärjestus vastupidine. Tõenäoliselt pakuvad Vahur ja Janek käimasoleval hooaeg veel palju tuliseid lahinguid. Kolmanda koha sai Vinni noor tulevikulootus Martin Ritson.

Väga noorte kihutajate klassis Latrax Stock oli osalejaid neli, kellest parim oli Marten Pitsner, teine Roberta Jürna ja kolmas Matti Sirel. Kõik sõitjad on pärit Vinnist, võistlustel jälgib ja motiveerib neid juhendaja Mart Pitsner.

Järgmine võistlus meie rajal toimub 17.detsembril, kes ise kohale tulla ei saa, aga tahaks teada kuidas läheb ja mis toimub, siis klikake www.vmrc.liverc.com

Jätkuvalt oleme iganädalaselt avatud neljapäeva õhtuti alates kella 18 ning ootame nii väikseid kui suuri huvilisi mudelismiga tutvuma.

Pildimaterjali leiate: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.709560412541522.1073741855.415282151969351&type=1&l=9630ce6988

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: